Al. Kraśnicka 182a, 20-718 Lublin

Usuwanie wirusów - MMCDR Lublin

Fachowa obsługa

Nasi pracownicy oferują fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do potrzeb, preferencji, oczekiwań i możliwości finansowych każdego Klienta. Gwarantujemy indywidualne, uczciwe i profesjonalne podejście. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT!

Usuwanie wirusów Lublin i odzyskiwanie danych

Jakie uszkodzenia komputera naprawiacie?
Nasz serwis jest przygotowany na trudne sytuacje. Klienci zgłaszają się do nas z różnymi uszkodzeniami swoich komputerów. Czasem przyczyną awarii jest upadek sprzętu na twarde podłoże, w wyniku czego następuje poważne uszkodzenie. Jesteśmy gotowi pomóc nawet w tak trudnej sytuacji i dokonać naprawy urządzenia. Doszło do zatarcia silnika? Klient może spodziewać się tego, że dane zostaną odzyskane. Podobnie wygląda to wtedy, gdy mamy do czynienia z zalaniem komputera. Jest to chyba najczęściej zgłaszana awaria w każdym serwisie. Nie należy wtedy wpadać w panikę. Nasi doświadczeni pracownicy będą potrafili przywrócić urządzenie do sprawności sprzed wypadku. Jak widać jesteśmy przygotowani na wszelkie kryzysowe sytuacje. Nie boimy się ich. Niewiele jest nas w stanie zaskoczyć.

Co obejmuje serwis komputera?
W ramach tej usługi sprawdzimy, czy komputer został zainfekowany wirusem. Jeżeli miało to miejsce, zostanie on usunięty. Zainstalujemy skuteczny program antywirusowy, dzięki któremu ten problem już się nie powtórzy. Jeśli będzie to konieczne, dokonamy wymiany płyty głównej lub dysku twardego.

Z jakich urządzeń możecie odzyskać pliki?
Praktycznie z każdego urządzenia, jakie jest obecnie powszechnie używane. Od płyt CD po pendrive.

Czy można odzyskać dane z zalanego komputera?
Jest to możliwe. Każdy użytkownik sprzętu elektronicznego powinien odszukać w internecie informacje dotyczące tego, jak zachować się w takiej sytuacji. Kiedy do niej dojdzie, będzie wiedział co należy zrobić. Kontakt z wodą stwarza ogromne niebezpieczeństwo dla każdego urządzenia elektronicznego. Ciecz dostała się do wnętrza laptopa? Jeżeli komputer wciąż pracuje powinieneś go natychmiast wyłączyć. Kolejny krok to demontaż tych elementów, które da się wyjąć i osuszenie ich. Przykładem może być kieszeń baterii. Jeżeli nie spanikujesz i zaczniesz działać, przywieziony do serwisu laptop będzie można przywrócić do pełnej sprawności, co oznacza również odzyskanie danych.

Nośniki CD, DVD, BLUE-RAY Odzyskujemy dane z nośników CD, DVD oraz BLUE-RAY

Nośniki Flash Przywracamy utracone dane z nośników Flash

Dyski SSHD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSHD

Karty pamięci Przywracamy utracone dane z kart pamięci

Dyski SSD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSD

Dyski HDD Przywracamy skasowane dane z dysków HDD

MMC odzyskujemy utracone dane

Przywracamy dane z wszelkiego rozaju nośników, niezależnie czy są to uszkodzenia logiczne czy sprzętowe. Nasi specjaliści z przyjemnością odzyskają dla Ciebie ważne dokomenty czy zdjęcia z wakacji. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami i umów na darmową diagnozę wstępną.