Al. Kraśnicka 182a, 20-718 Lublin

Odzyskiwanie zdjęć skasowanych MMCDR Lublin

Odzyskiwanie zdjęć Lublin

Nasi pracownicy oferują fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do potrzeb, preferencji, oczekiwań i możliwości finansowych każdego Klienta. Gwarantujemy indywidualne, uczciwe i profesjonalne podejście. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT!

Nasza oferta na odzyskiwanie skasowanych zdjęć w Laboratorium Odzyskiwania Danych w Lublinie

Istnieje kilka różnych sposobów na to, by odzyskać usunięte dane. Jeśli dane zostały po prostu usunięte przez przypadek, to można spróbować odzyskać je za pomocą programu do odzyskiwania plików. Programy te skanują dysk twardy w poszukiwaniu wszelkich plików, które zostały oznaczone jako usunięte, a następnie dają możliwość ich odzyskania. Proces ten jest zazwyczaj dość prosty i nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy ani umiejętności, lecz nie daje 100% gwarancji sukcesu. Jeśli dane zostały trwale usunięte lub zostały utracone w wyniku awarii dysku twardego, wówczas możliwości ich odzyskania są bardziej ograniczone. W takich przypadkach może być konieczne skorzystanie z usługi profesjonalnego serwisu. Poszukujesz firmy, która zajmuje się odzyskiwaniem wykasowanych danych w Lublinie? Nie szukaj dalej niż MMC DATA RECOVERY! To profesjonalna firma, która od lat zajmuje się odzyskiwaniem utraconych plików z różnych nośników – dysków przenośnych, pendrive, komputerów, telefonów zarówno z uszkodzeniami logicznymi, jak i sprzętowymi. Nasi specjaliści są doskonale przeszkoleni i oferują doradztwo oraz dopasowanie oferty na najwyższym poziomie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Chcesz poznać szczegóły oferty odzyskiwanie wykasowanych danych w Lublinie? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.

Dowiedz się więcej na temat naszych usługZ jakich urządzeń możecie odzyskać pliki?
Odzyskujemy utracone pliki z praktycznie każdego z popularnych na rynku urządzeń.

Czy można odzyskać dane z zalanego komputera?
Zalanie komputera to częsty przypadek wśród użytkowników urządzeń elektronicznych. Zdarza się, że osoba, której się to przytrafiło wpada w panikę sądząc, że utracone zostały wszystkie dane znajdujące się na dysku. Tymczasem doświadczony pracownik serwisu jest w stanie skutecznie pomóc w takiej sytuacji. Można mu w tym pomóc wykonując kilka czynności przed udaniem się do zakładu. Odłącz przewód, który zasila urządzenie. Umieść je w takim miejscu, które cechuje się dobrą wentylacją. Chodzi o to, aby powietrze stale krążyło wokół komputera przyspieszając wyschnięcie zalanych elementów jego budowy. Następny krok to kontakt z pracownikiem serwisu i przedstawienie mu sytuacji, która miała miejsce.

Nośniki CD, DVD, BLUE-RAY Odzyskujemy dane z nośników CD, DVD oraz BLUE-RAY

Nośniki Flash Przywracamy utracone dane z nośników Flash

Dyski SSHD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSHD

Karty pamięci Przywracamy utracone dane z kart pamięci

Dyski SSD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSD

Dyski HDD Przywracamy skasowane dane z dysków HDD

MMC odzyskujemy utracone dane

Przywracamy dane z wszelkiego rozaju nośników, niezależnie czy są to uszkodzenia logiczne czy sprzętowe. Nasi specjaliści z przyjemnością odzyskają dla Ciebie ważne dokomenty czy zdjęcia z wakacji. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami i umów na darmową diagnozę wstępną.