Al. Kraśnicka 182a, 20-718 Lublin

Odzyskiwanie wykasowanych danych Lublin - MMCDR

Fachowa obsługa

Nasi pracownicy oferują fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do potrzeb, preferencji, oczekiwań i możliwości finansowych każdego Klienta. Gwarantujemy indywidualne, uczciwe i profesjonalne podejście. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT!

Nasza oferta na odzyskiwanie wykasowanych danych

Istnieje kilka różnych sposobów na to, by odzyskać usunięte dane. Jeśli dane zostały po prostu usunięte przez przypadek, to można spróbować odzyskać je za pomocą programu do odzyskiwania plików. Programy te skanują dysk twardy w poszukiwaniu wszelkich plików, które zostały oznaczone jako usunięte, a następnie dają możliwość ich odzyskania. Proces ten jest zazwyczaj dość prosty i nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy ani umiejętności, lecz nie daje 100% gwarancji sukcesu. Jeśli dane zostały trwale usunięte lub zostały utracone w wyniku awarii dysku twardego, wówczas możliwości ich odzyskania są bardziej ograniczone. W takich przypadkach może być konieczne skorzystanie z usługi profesjonalnego serwisu. Poszukujesz firmy, która zajmuje się odzyskiwaniem wykasowanych danych w Lublinie? Nie szukaj dalej niż MMC DATA RECOVERY! To profesjonalna firma, która od lat zajmuje się odzyskiwaniem utraconych plików z różnych nośników – dysków przenośnych, pendrive, komputerów, telefonów zarówno z uszkodzeniami logicznymi, jak i sprzętowymi. Nasi specjaliści są doskonale przeszkoleni i oferują doradztwo oraz dopasowanie oferty na najwyższym poziomie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Chcesz poznać szczegóły oferty odzyskiwanie wykasowanych danych w Lublinie? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.

Nośniki CD, DVD, BLUE-RAY Odzyskujemy dane z nośników CD, DVD oraz BLUE-RAY

Nośniki Flash Przywracamy utracone dane z nośników Flash

Dyski SSHD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSHD

Karty pamięci Przywracamy utracone dane z kart pamięci

Dyski SSD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSD

Dyski HDD Przywracamy skasowane dane z dysków HDD

MMC odzyskujemy utracone dane

Przywracamy dane z wszelkiego rozaju nośników, niezależnie czy są to uszkodzenia logiczne czy sprzętowe. Nasi specjaliści z przyjemnością odzyskają dla Ciebie ważne dokomenty czy zdjęcia z wakacji. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami i umów na darmową diagnozę wstępną.