Al. Kraśnicka 182a, 20-718 Lublin

Odzyskiwanie skasowanych danych Lublin - MMCDR

Fachowa obsługa

Nasi pracownicy oferują fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do potrzeb, preferencji, oczekiwań i możliwości finansowych każdego Klienta. Gwarantujemy indywidualne, uczciwe i profesjonalne podejście. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT!

Nasza oferta na odzyskiwanie skasowanych danych

Jeśli dane na jakimś nośniku zostały po prostu usunięte przez przypadek, można spróbować je odzyskać za pomocą programu do odzyskiwania plików. Programy te skanują dysk twardy w poszukiwaniu plików, które zostały oznaczone jako usunięte, a następnie dają możliwość ich odzyskania. Proces jest zazwyczaj dość prosty, ale nie daje 100% gwarancji sukcesu. Jeśli dane zostały utracone w wyniku ataku wirusa lub awarii sprzętu, wtedy trzeba będzie skorzystać z usługi odzyskiwania skasowanych danych. Usługi te zazwyczaj dają większą szansę na sukces niż programy do odzyskiwania plików. Szukasz rzetelnej firmy zajmującej się odzyskiwaniem skasowanych danych w Lublinie? Nie szukaj dalej niż MMC DATA RECOVERY! Jesteśmy profesjonalną firmą, która od lat zajmuje się odzyskiwaniem danych z różnych nośników - w tym dysków przenośnych, pendrive'ów, komputerów i telefonów z uszkodzeniami zarówno logicznymi, jak i sprzętowymi. Nasi specjaliści są doskonale wyszkoleni, służą radą i dopasowują usługę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach odzyskiwania danych w Lublinie, po prostu skontaktuj się z nami już dziś, a my chętnie omówimy Twoje konkretne wymagania. Jesteśmy pewni, że możemy zapewnić Ci doskonałą usługę, która zapewni Ci spokój ducha i pomoże odzyskać cenne pliki.

Nośniki CD, DVD, BLUE-RAY Odzyskujemy dane z nośników CD, DVD oraz BLUE-RAY

Nośniki Flash Przywracamy utracone dane z nośników Flash

Dyski SSHD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSHD

Karty pamięci Przywracamy utracone dane z kart pamięci

Dyski SSD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSD

Dyski HDD Przywracamy skasowane dane z dysków HDD

MMC odzyskujemy utracone dane

Przywracamy dane z wszelkiego rozaju nośników, niezależnie czy są to uszkodzenia logiczne czy sprzętowe. Nasi specjaliści z przyjemnością odzyskają dla Ciebie ważne dokomenty czy zdjęcia z wakacji. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami i umów na darmową diagnozę wstępną.