Al. Kraśnicka 182a, 20-718 Lublin

Odzyskiwanie skasowanych, utraconych, wykasowanych danych Lublin

Fachowa obsługa - profesjonalne odzyskiwanie wykasowanych danych w MMCDR Lublin

Nasi pracownicy oferują fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do potrzeb, preferencji, oczekiwań i możliwości finansowych każdego Klienta. Gwarantujemy indywidualne, uczciwe i profesjonalne podejście. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT!

Nasza oferta na odzyskiwanie wykasowanych danych Lublin, cała Polska

Jeśli dane na jakimś nośniku zostały po prostu usunięte przez przypadek, można spróbować je odzyskać za pomocą programu do odzyskiwania plików. Programy te skanują dysk twardy w poszukiwaniu plików, które zostały oznaczone jako usunięte, a następnie dają możliwość ich odzyskania. Proces jest zazwyczaj dość prosty, ale nie daje 100% gwarancji sukcesu. Jeśli dane zostały utracone w wyniku ataku wirusa lub awarii sprzętu, wtedy trzeba będzie skorzystać z usługi odzyskiwania skasowanych danych. Usługi te zazwyczaj dają większą szansę na sukces niż programy do odzyskiwania plików. Szukasz rzetelnej firmy zajmującej się odzyskiwaniem skasowanych danych w Lublinie? Nie szukaj dalej niż MMC DATA RECOVERY! Jesteśmy profesjonalną firmą, która od lat zajmuje się odzyskiwaniem danych z różnych nośników - w tym dysków przenośnych, pendrive'ów, komputerów i telefonów z uszkodzeniami zarówno logicznymi, jak i sprzętowymi. Nasi specjaliści są doskonale wyszkoleni, służą radą i dopasowują usługę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach odzyskiwania danych w Lublinie, po prostu skontaktuj się z nami już dziś, a my chętnie omówimy Twoje konkretne wymagania. Jesteśmy pewni, że możemy zapewnić Ci doskonałą usługę, która zapewni Ci spokój ducha i pomoże odzyskać cenne pliki.

Odzyskiwanie skasowanych danych z pendrive i telefonu Lublin

Pamięć USB określana jest często nazwą pendrive lub flash. Jest to urządzenie posiadające niewielkie rozmiary. Podłącza się je do portu USB w komputerze. Do czego najczęściej wykorzystujemy pendrive? Jest powszechnie stosowany jako narzędzie do przechowywania plików oraz tworzenia kopii zapasowych danych. Z pamięci USB korzysta się również wtedy, gdy konieczne jest przeniesienie plików z jednego urządzenia do drugiego. Pendrivy są dostępne w różnych wersjach. Różnią się między sobą pojemnością oraz rodzajem złącza. Korzystając z urządzenia po raz pierwszy należy się upewnić, czy jest ono zgodne z portami USB w komputerze. Jeżeli wszystko się zgadza, wsuń pendrive do portu. Podczas pierwszego podłączenia system operacyjny Windows zainstaluje oprogramowanie sterownika. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w internecie. Wystarczy odwiedzić jeden z portali zajmujących się komputerami. Publikowane tam artykuły są zwykle napisane takim językiem, aby nawet początkujący był w stanie zrozumieć instrukcję i zastosować się do niej. Porady znajdziesz również w popularnym serwisie Youtube. W przypadku uszkodzenia pendrive'a jego właściciel obawia się utraty danych zgromadzonych w pamięci urządzenia. Jest to całkowicie zrozumiałe. Nie należy jednak wpadać w panikę z tego powodu. Jeśli pendrive trafi w ręce fachowców, będzie można odzyskać dane. Takich specjalistów znajdziesz w firmie MMC Data Recovery. Zadzwoń lub napisz, aby poznać więcej szczegółów oferty.

Nośniki CD, DVD, BLUE-RAY Odzyskujemy dane z nośników CD, DVD oraz BLUE-RAY

Nośniki Flash Przywracamy utracone dane z nośników Flash

Dyski SSHD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSHD

Karty pamięci Przywracamy utracone dane z kart pamięci

Dyski SSD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSD

Dyski HDD Przywracamy skasowane dane z dysków HDD

MMC odzyskujemy utracone dane

Przywracamy dane z wszelkiego rozaju nośników, niezależnie czy są to uszkodzenia logiczne czy sprzętowe. Nasi specjaliści z przyjemnością odzyskają dla Ciebie ważne dokomenty czy zdjęcia z wakacji. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami i umów na darmową diagnozę wstępną.