Al. Kraśnicka 182a, 20-718 Lublin

Odzyskiwanie danych z dysku SSD, HDD - MMCDR Lublin

Fachowa obsługa

Nasi pracownicy oferują fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do potrzeb, preferencji, oczekiwań i możliwości finansowych każdego Klienta. Gwarantujemy indywidualne, uczciwe i profesjonalne podejście. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT!

Nasza oferta na odzyskiwanie danych z dysku SSD, HDD Lublin Laboratorium Odzyskiwania Danych

Jeśli dysk HDD jest poważnie uszkodzony, może być konieczne użycie oprogramowania do odzyskiwania danych. Oprogramowanie do odzyskiwania danych może być używane do odzyskiwania danych z dysków HDD, które zostały sformatowane, uszkodzone, a nawet usunięte. Istnieje wiele różnych rodzajów oprogramowania, więc ważne jest, aby wybrać to, które jest kompatybilne z dyskiem HDD. Aby odzyskać dane z dysku HDD, trzeba będzie podłączyć dysk do komputera, a następnie uruchomić oprogramowanie. Oprogramowanie będzie następnie skanować dysk dla wszelkich plików do odzyskania. Po zakończeniu skanowania, będzie można wyświetlić podgląd odzyskanych plików i wybrać te, które chce się zapisać. Nie umiesz sam tego zrobić? Szukasz firmy, która zajmuje się odzyskiwaniem danych z dysku HDD Lublin? Sprawdź koniecznie ofertę MMC DATA RECOVERY! Jesteśmy profesjonalną firmą, która od wielu lat zajmuje się odzyskiwaniem utraconych plików, z różnych nośników, w tym z dysku HDD. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy są świetnie przeszkoleni i oferują doradztwo i na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką poufność i zgodnie z życzeniem klienta podpisujemy klauzulę poufności! Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam plików Oprócz tego oferujemy diagnozę wstępną gratis! Chcesz poznać więcej szczegółów oferty odzyskiwaniem danych z dysku HDD Lublin? Zadzwoń lub skontaktuj się z nami osobiście.

Dowiedz się więcej na temat naszych usługJakie uszkodzenia komputera naprawiacie?
Nasz zakład jest gotowy na różne wyzwania, nawet te nietypowe. Zatrudnieni u nas specjaliści niejedno już widzieli. Wśród najczęściej zgłaszanych awarii są te, które dotyczą zalania komputera wodą lub inną cieczą. Użytkownicy sprzętu elektronicznego często nie zachowują należytej ostrożności, przez co na komputer zostaje wylana kawa, herbata, sok albo inny płyn. Należy zrobić wszystko to, co możliwe, aby komputer nie znalazł się w miejscu zagrożonym kontaktem z wodą. Naprawiamy również uszkodzone głowice. Jesteśmy w stanie przywrócić do pełnej sprawności komputer, który upadł na twarde podłoże i przestał działać. W pewnych przypadkach nie będzie to możliwe, ale wtedy postaramy się odzyskać dane znajdujące się na dysku tego urządzenia. Jedną z awarii, z którą przychodzą do nas klienci jest również zatarcie silnika komputera.

Co obejmuje serwis komputera?
Sprawdzimy, czy komputer został zainfekowany przez wirusy. Jeżeli tak się stało, to usuniemy je a następnie zainstalujemy program antywirusowy. Następnie zostanie zainstalowany system operacyjny Windows. W razie potrzeby oczyszczony zostanie układ chłodzący. Możemy też wymienić dysk twardy lub płytę główną.

Z jakich urządzeń możecie odzyskać pliki?
Odzyskujemy utracone pliki z praktycznie każdego z popularnych na rynku urządzeń.

Czy można odzyskać dane z zalanego komputera?
Zalanie komputera to częsty przypadek wśród użytkowników urządzeń elektronicznych. Zdarza się, że osoba, której się to przytrafiło wpada w panikę sądząc, że utracone zostały wszystkie dane znajdujące się na dysku. Tymczasem doświadczony pracownik serwisu jest w stanie skutecznie pomóc w takiej sytuacji. Można mu w tym pomóc wykonując kilka czynności przed udaniem się do zakładu. Odłącz przewód, który zasila urządzenie. Umieść je w takim miejscu, które cechuje się dobrą wentylacją. Chodzi o to, aby powietrze stale krążyło wokół komputera przyspieszając wyschnięcie zalanych elementów jego budowy. Następny krok to kontakt z pracownikiem serwisu i przedstawienie mu sytuacji, która miała miejsce.

Nośniki CD, DVD, BLUE-RAY Odzyskujemy dane z nośników CD, DVD oraz BLUE-RAY

Nośniki Flash Przywracamy utracone dane z nośników Flash

Dyski SSHD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSHD

Karty pamięci Przywracamy utracone dane z kart pamięci

Dyski SSD Odzyskujemy skasowane dane z dysków SSD

Dyski HDD Przywracamy skasowane dane z dysków HDD

MMC odzyskujemy utracone dane

Przywracamy dane z wszelkiego rozaju nośników, niezależnie czy są to uszkodzenia logiczne czy sprzętowe. Nasi specjaliści z przyjemnością odzyskają dla Ciebie ważne dokomenty czy zdjęcia z wakacji. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami i umów na darmową diagnozę wstępną.